Parafia rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela

Al. Jana Pawła II 14
16-300 Augustów
tel
. 693 55 66 57

 
janchrzciciel.augustow.p
l

PKO BP SA, nr rachunku: 18 1020 1332 0000 1702 1133 3202

Start Ogłoszenia Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne
Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zdzisław Kamiński   
sobota, 23 grudnia 2017 23:01

Kochani Parafianie, Dzieci, Młodzi, Bracia i Siostry, Drodzy Goście!

W Święta Bożego Narodzenia radujemy się z faktu, że Bóg przyjmując ludzką naturę, stał się Jednym z nas i wkroczył w dzieje ludzkości: „Słowo Ciałem się stało i zamieszkało między nami”.

Przeżywajmy te uroczyste dni w gronie rodzinnym, pochyleni nad Dziecięciem Jezus zwiastującym miłość i pokój. W Wigilijną Świętą Noc nasza ludzka godność zostaje przebóstwiona wcieleniem się Boga Człowieka.

Kochanym Parafianom i Drogim Gościom przybyłym do nas na Święta wraz z Kapłanami: Ks. Karolem, Ks. Adamem i Ks. Andrzejem, z Siostrami Loretankami, z naszymi Klerykami życzymy łamiąc się opłatkiem, aby te święta były pełne pokoju, miłości i Bożego błogosławieństwa, które wnosi ze sobą Boży Syn w nasze rodziny i wypełnia serca każdego z nas.

Niech ta Boża radość i miłość przedłuża się na kolejne dni naszego świętowania i na całą, niejednokrotnie trudną codzienność. Niech przejawem radosnego przeżywania tych Świąt będą spotkania rodzinne, przyjacielskie rozmowy, odwiedziny, wspólne śpiewanie kolęd i biesiadowanie. Głęboka wiara niech napełni nas nadzieją na Nowy 2018 Rok z Bożym błogosławieństwem na pragnienie dostrzeżenia Miłości i Dobra w każdym człowieku.

Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne przesłali naszej wspólnocie: Ks. Biskup Jerzy Mazur, parlamentarzyści z regionu, przedstawiciele władz naszego Miasta na czele z Panem Starostą Jarosławem Szlaszyńskim oraz Panem Burmistrzem Wojciechem Walulikiem, Dyrektorzy szkół, oraz wielu instytucji i urzędów naszego królewskiego miasta.

 
Main page Contacts Search Contacts Search