Parafia rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela

Al. Jana Pawła II 14
16-300 Augustów
tel
. 734686050

 
janchrzciciel.augustow.p
l

nr rachunku bankowego: 06 9334 0001 0030 0156 2162 0010

Start Ogłoszenia DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 3.09.2023
DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 3.09.2023 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zdzisław Kamiński   
sobota, 02 września 2023 18:54
 1. W tym tygodniu:
  • - w poniedziałek wspomnienie bł. sióstr Marii Stelli, Sergii Rapiej, Kanizji Mackiewicz i Towarzyszek Męczennic Nazaretanek.
  • - w pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, później różaniec, litania do Imienia Jezus, modlitwa o powołania i Msza św.; na ten pierwszy czwartek i kolejne zapraszamy wszystkich, którzy tworzą wspólnotę adoracyjną w Kaplicy Pana Jezusa Klęczącego a także osoby, które chcą dołączyć do tej wielkiej grupy i kochają Jezusa;
  • - w piątek 8 września święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Siewnej).
  • - w sobotę w Olecku Dożynki Diecezjalne, na które Biskup Ełcki zaprasza kapłanów, osoby konsekrowane i świeckich, rolników, sadowników i ogrodników.
 2. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci klas III, a po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 z rodzicami klas VIII.
 3. Zapraszamy do włączenia się w adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Pana Jezusa Klęczącego, która jest otwarta całą dobę, gdzie Jezus z wielką miłością czeka na ciebie. Możesz wybrać swoją godzinę adoracji i powierzyć Jezusowi swoje radości i troski. U Niego tylko znajdziesz szczęście i On da ci pokój serca. W kaplicy także dla ciebie jest miejsce. Nie pozwól, aby Jezus był opuszczony w tym Sakramencie i dołącz do grona adorujących i wielbiących. Więcej informacji o Wieczystej Adoracji udzielimy wszystkim zainteresowanym, a na banerze przed kościołem jest telefon do koordynatorów.
 4. Serdecznie zapraszamy chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu. Zapisy w zakrystii u ks. Krzysztofa.
 5. Dyrekcja Przedszkola "Beniamin", które jest przy kościele, informuje, że są jeszcze wolne miejsca w grupie maluszków: dwu i pół, i trzylatków.
 6. Do nabycia nowy numer "Martyrii" (wrześniowy).
 7. Na nowy tydzień wszystkim tu obecnym, a także rozpoczynającym nowy rok formacyjny, życzymy wzrostu w Bożej łasce, zdrowia i odwagi św. Jana Chrzciciela w dawaniu świadectwa o Jezusie Chrystusie.
 8. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Czesława Żukowskiego i Jana Milanowskiego. Wieczny odpoczynek...
 
Main page Contacts Search Contacts Search